Экскурсия

Крепости Волыни

1 день / 290 UAH

Даты выездов: под запрос

Тернополь - Дубно - Тараканов - Луцк - Клевань - Тернополь

Тернопіль
Зустріч групи та виїзд на екскурсійний маршрут. При бажанні – оглядова екскурсія містом: центральні вулички міста, Театральний майдан, Домініканський костел XVIII ст., Воздвиженська церква XVI ст., церква Різдва Христового, замок XVI ст., тернопільський став.

Дубно
Одне з найдревніших міст Волині, яке в усі історичні часи було на перехрестях важливих історичних й політичних подій, торгових шляхів, центром духовного життя краю. Однією з найдавніших споруд міста є замок князів Острозьких, первинною датою забудови якого вважається 1492 рік. Прогулюючись відреставрованими залами палацу, заглиблюючись у морок підземелля та просто слухаючи розповідь екскурсовода - немов поринаєш у часи Тараса Бульби.

Тараканів
Ексклюзивом Волині по праву можна вважати Тараканівський форт - зразок військово-інженерного мистецтва російської фортифікаційної школи кінця ХІХ століття. Це бетонно-земляне укріплення, виконане із застосуванням цегли та чавунних деталей, непримітно розмістилося серед лісу в мальовничій місцевості на пагорбі над Іквою.

Луцьк
Це древнє і вічно молоде, в якому гармонійно поєднуються прадавній дух минулого і стрімкий поступальний розвиток сучасності, європейська вишуканість і щира українська гостинність.
Це місто-фортеця, нагромадження різних архітектурних стилів, поєднання культур, націй та мов. Це місто мирного співіснування церков та монастирів різних віросповідань: бернардинський, домініканський, єзуїтський, сестер-бригідок і т.д. Головною ж окрасою старої частини міста є Замок Любарта. Його історія налічує близько шестисот років.
Відвідавши це місто, Ви зможете відчути чарівну гармонію історичної минувшини з мальовничою волинською природою.

Клевань
Є на Рівненщині симпатичне містечко Клевань, в якому знаходиться одне з найромантичніших місць у світі що називається «Тунель кохання». У теплу пору року, коли розпускаються на повну силу листя на деревах, зелене вбрання посаджених поруч один з одним дерев утворюють казковий зелений тунель навколо старого кілометрового відрізка залізниці...
Закохані полюбляють тут прогулюватись, вони загадують в тунелі бажання і цілуються. Якщо любов щира, то все загадане обов'язково збудеться.
Поруч «Тунелю кохання» в самому селищі Клевань збереглися рештки Клеванського замку, зведеного в часи перебування Полісся в складі Великого князівства Литовського нащадками князя Гедімінаса з православного роду князів Чарторийських.

Тернопіль
Закінчення програми. При необхідності трансфер в готель чи на з-д вокзал.

Примітка: в ціну включено послуги гіда-екскурсовода по всьому маршруту, транспортне обслуговування згідно програми, ночівля в готелі або аналогічному закладі розміщення, поліс медичного страхування та страхування від нещасних випадків.
Організатори залишають за собою право вносити зміни у програму з огляду на обставини.

Заказать избранный тур можно в

ближайшем офисе Казка Мандрів:

г. Тернополь

ул. Черновола 1, оф. 2

0352 42 41 69, 51 86 66

097 826 17 76, 066 116 84 57

Заказать тур

На данном Интернет-портале туристическая компания "Казка Мандрів" может представлять как собственные продукты и услуги, так и продукты и услуги своих партнеров, в том числе и других туроператоров. Организаторы оставляют за собой право изменять программу в зависимости от обстоятельств. Горячая информационная линия поддержки hello@kazkamandriv.ua или по телефону 0352 42-41-69.

© 2008-2014 Казка Мандрів. Все права защищены.