Экскурсия

Львов в течение веков

1 день / 279 UAH

Даты выездов: под запрос

Тернополь - Львов - Тернополь

Тернопіль

Зустріч групи та виїзд на екскурсійний маршрут. При бажанні – оглядова екскурсія містом: центральні вулички міста, Театральний майдан, Домініканський костел XVIII ст., Воздвиженська церква XVI ст., церква Різдва Христового, замок XVI ст., тернопільський став.

Львів

Прогулюючись вуличками міста та слухаючи розповідь екскурсовода Ви дізнаєтесь багато цікавого про: Львівський академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької; вишуканий бароковий костел Божого Тіла чину домініканів; старовинну забудову площі Ринок та міську ратушу; Вірменський собор (XІV ст.); бернардинський монастир-фортецю з величним костелом Св. Андрія (поч. XVІI ст.); княжі храми Святого Миколая (ХІІІ ст.), Івана Хрестителя (ХІІІ-ХІV ст.) та Марії Сніжної (ХІІІ-ХІV ст.); ансамбль Успенської церкви (XVІ-XVІI ст.); архітектурні перлини старовинних Львівських вулиць; Латинський кафедральний собор та вишукані каплиці Боїмів і Кампіанів; церкву Преображення Господнього – першу греко-католицьку церкву сучасності та історичну забудову проспекту Свободи.

Львів

Екскурсійна програма також включає в себе детальну розповідь про історію львівських фортифікацій.

Львів


А на останок – приємний сюрприз – смачне кавування у затишній кав’ярні.
Львів'яни люблять говорити, що «все починається з кави - ранок, справи, любов ...». Любов до «кавування» почалася у Львові ще в 18 ст., коли в місті відкрилася перша кав'ярня. З тієї пори втекло багато води, але місто до сих пір тримає марку кавовій столиці України. Маленькі затишні кав'ярні та кафе Львова, ароматний кави і все до кави - це візитна картка Львова.

Львів

Традиційна львівська кава повинна бути зварена обов'язково в «турці». При цьому газ не годиться – потрібен розігрітій пісок, тому що тільки тоді джезва і кава нагріваються рівномірно.

Львів

Тернопіль

Закінчення програми. При необхідності трансфер в готель чи на з-д вокзал.

Примітка

У ціну включені послуги гіда-екскурсовода по всьому маршруту, транспортне обслуговування, поліс медичного страхування.

Додатково оплачується харчування та вхідні квитки у заповідники та музеї.

В залежності від розміру сформованої групи, транспортне обслуговування може здійснюватися на таких транспортних засобах: Мерседес Спринтер (до 19 туристів), Неоплан, Ман або Сетра (до 39 туристів), Неоплан, Сетра або Ванхул (від 40 туристів).

Заказать избранный тур можно в

ближайшем офисе Казка Мандрів:

г. Тернополь

ул. Черновола 1, оф. 2

0352 42 41 69, 51 86 66

097 826 17 76, 066 116 84 57

Заказать тур

На данном Интернет-портале туристическая компания "Казка Мандрів" может представлять как собственные продукты и услуги, так и продукты и услуги своих партнеров, в том числе и других туроператоров. Организаторы оставляют за собой право изменять программу в зависимости от обстоятельств. Горячая информационная линия поддержки kazkamandriv@gmail.com или по телефону 0352 42-41-69.

© 2008-2018 Казка Мандрів. Все права защищены.