Экскурсия

Урочище Червоне

1 день / 250 UAH

Даты выездов: под запрос

Тернополь - урочище Червоне - Тернополь

Тернопіль
Зустріч групи та виїзд на екскурсійний маршрут. При бажанні – оглядова екскурсія містом: центральні вулички міста, Театральний майдан, Домініканський костел XVIII ст., Воздвиженська церква XVI ст., церква Різдва Христового, замок XVI ст., тернопільський став.


Червоногород
Ми пропонуємо Вам відкрити для себе одне з найдавніших поселень Західної України яке не позначено на жодній з карт. Воно знаходиться серед глибокої мальовничої котловини, оточеної вінцем лісів, скель та ярів. Це одна з найгарніших в Галичині місцевостей. В її центрі, з високого пагорба, який омиває срібляста стрічка річки Джурин, виростає серед буйної зелені руїни неймовірно прекрасного еклектичного палацу, що постав із замку XVIІ ст. А недалеко від палацових руїн на Вас чекає приємний сюрприз: шістнадцятиметровий Джуринський водоспад - найбільший рівнинний на Україні.

Тернопіль
Закінчення програми. При необхідності трансфер в готель чи на з-д вокзал.

Примітка: в ціну включено послуги гіда-екскурсовода по всьому маршруту, транспортне обслуговування згідно програми, медичний страховий поліс.
Організатори залишають за собою право вносити зміни у програму з огляду на обставини.

Заказать избранный тур можно в

ближайшем офисе Казка Мандрів:

г. Тернополь

ул. Черновола 1, оф. 2

0352 42 41 69, 51 86 66

097 826 17 76, 066 116 84 57

Заказать тур

На данном Интернет-портале туристическая компания "Казка Мандрів" может представлять как собственные продукты и услуги, так и продукты и услуги своих партнеров, в том числе и других туроператоров. Организаторы оставляют за собой право изменять программу в зависимости от обстоятельств. Горячая информационная линия поддержки hello@kazkamandriv.ua или по телефону 0352 42-41-69.

© 2008-2014 Казка Мандрів. Все права защищены.